Üniversitemiz İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Topluluğunun daveti üzerine talebelere konferans vermek için ilimize teşrif eden Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Canbey, vereceği konferans öncesi Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın’ın makamında ziyaret etti.

Ziyaretleri için Basın İlan Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Canbey’e teşekkür ileten, Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın, “Basın İlan Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Canbey bugün üniversitemize şeref verdiler, iletişim fakültesi talebeleriyle buluştular. Bu buluşmada esas itibariyle çocuklarımızın iyi eğitim görmesine fayda verecek tecrübe aktarma dersi şeklinde olacak. Gençlerimiz bu tatbikattan uygulamadan faydalanmış olacaklar, kendilerine çok teşekkür ediyoruz kırmadan buraya kadar geldiler. Bizim için kıymetli bilgiler ve kıymetli bir çalışma olacak. Basın ilan kurumumuz göz bebeği kuruluşlarımızdan, bir üniversite olarak faydalanmış olmanız bizi çok sevindiriyor.” dedi.

Basın İlan Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Canbey’de Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın’a misafirperverlik için teşekkür etti. Üniversitemizin çok önemli etkinliklere ev sahipliği yaptığını belirten Dr. Mustafa Canbey, “Medya ve İletişim Topluluğunun özellikle ismini ve namını duyduk güzel çalışmalar ve etkinlikler yapıyorlar. Bizi de bugün davet ettiler. Konumuzu hem anlatacağız hem de kendi tecrübelerimizi paylaşacağız. İletişim fakültesinin geleceğine dair belki bir kaç cümlemiz olabilir. Öğrencilerin gelecek planlarına dair bu tip etkinliklerin son derece önemli olduğunu düşünüyorum. İletişim fakültesi talebesi olarak aynı zamanda üniversitede kısmen hocalık yapan birisi olarak sorunları birebir yerinde görme fırsatı buldum. Öğrencilerin sadece teoride kalması onlar için bir dezavantaj olabiliyor. Zaman zaman bugün geldiğimiz noktada tüm öğrencilerimizin sahayı bilmeleri burada çalışan insanların tanımaları ve  tecrübelerinden istifade etmeleri gerçekten önemlidir. Bizde burada katkı sunabilirsek kurumumuzu anlatabilirsek kurumumuzun bilinirliğine ve farkındalığına bir kaç cümle ilave yapabilirsek bizler için kurumumuz için ve talebelerimiz içinde kazanım olur. Ben tekrar Üniversitenize ve sizlere misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum Kastamonu’da olduğum için mutluluğumu belirtmek istiyorum.” dedi.

Ziyaret sonrası Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın, ziyaret anısına Basın İlan Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Canbey’e hediye takdim etti.  Basın İlan Kurumu tarafından yayımlanan, “15 Temmuz ve Manşetler” kitabını Dr. Mustafa Canbey tarafından Rektörümüze hediye edildi.

 

Son Haberler