Başbakanlık Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden İç Denetçi Yakup Sekmen ve Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığından gelen teknik ekip 11 Nisan 2017 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Kastamonu İl Müftüsü Osman Aydın, Üniversitemiz Turizm Fakültesi Dekanı ve Muhammed Alparslan Han Camii Ve Külliyesi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Başkanı Prof. Dr. Saim Ateş, Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanı ve Muhammed Alparslan Han Camii Ve Külliyesi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Genel Sekreteri Ertuğrul Kaba da hazır bulundular.

Ziyarette Rektörümüz Aydın, Üniversitemiz ve inşaat safhası devam eden Muhammed Alparslan Han Camii ve Külliyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Başbakanlık Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden İç Denetçi Sekmen ve Başbakanlık Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri teknik ekibi, Muhammed Alparslan Han Camii ve Külliyesi’nin inşaat safhasını incelediklerini ve Muhammed Alparslan Han Camii ve Külliyesi yapımı için desteklerini esirgemeyeceklerini ifade ettiler.

Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Son Haberler